Tur Dönemini Seçiniz
 
Tur Kategorisi Seçiniz
Gezi Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Otel İsmi Yazarak Arama Yapınız...
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat Aralığı
Yetişkin Sayısı
1.Çocuk Yaşı
2.Çocuk Yaşı

Likya Turu Sun Express Havayolları İle

Arkadaşlarınızla Paylaşın
Likya Turu Sun Express Havayolları İle
Tur Adı: Likya Turu Sun Express Havayolları İle
Açıklama: Yarım Pansiyon
Ulaşım:
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaşı 2. Çocuk Yaşı  
KİŞİ | GECE
'dan başlayan
fiyatlar
Tatilinize özel fiyatlar için yukarıda istenilen bilgileri girerek arama yapın.

TANITIM

1. Gün
( İstanbul-Havaalanı Transfer-İzmir-Şirince-Aydın-Belen Kahvesi-Gökova-Akyaka-Fethiye)

Not: Program gereği, otele girilmeden tura başlanacağından dolayı, misafirlerimize kolaylık olması açısından, yüzme molalarında kullanacakları plaj malzemelerini ayrı bir çanta içerisinde otobüsde yanlarına almaları rica olunur.

05.00 Merter Metro İstasyonu İspark Otoparkı
05.30 Harbiye ofis Önü
06.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı
06.30 Sabiha Gökçen Havalimanı Buluşma – (kendi imkanları ile gelecek konuklarımız için)
Kalkış noktalarından hareketle, bizlere tahsis edilmiş özel Havaalanı transfer aracımız ile Sabiha Gökçen Havaalanı na ulaşıyoruz. Havaalanına kendi imkanları ile gelen misafirlerimiz ve bizler, check-in işlemlerimizi bireysel olarak Sun Express Havayolları kontuarından yapıyoruz. 08.35 Sun Express Havayolları İzmir uçuşu ile İzmir havaalanına ulaşmamız ve valizleri almamız ardından, dışarıda bizleri bekleyen Rehberimiz ve aracımızla buluşuyoruz. İzmir ‘den hareketle Selçuk a ulaşıyoruz. Buradan zeytin ve asma bağları içerisinde kendine has köy dokusunu barındıran, birbirinin önünü kapatmayan Safranbolu mimarisindeki evlerinde meyve şarapları yapılan, Mübadele yıllarını anlattığı “ Benden Selam Söyle Anadolu ya “ kitabının yazarı Dido Sotiriyu nun doğum yeri Şirince ye ulaşıyoruz. Rehberimizin yapacağı anlatımlar ve verilen serbest zamanın ardından yörenin meşhur meyve şaraplarını tatmak için şarap mahzenine gidiyoruz. Arzu eden misafirlerimiz , yörenin ve köyün muhteşem kahvaltısını burada alabilirler. Daha sonrasında şeftali bahçelerinin arasından geçerek, Aydın-Çine-Yatağan üzerinden Türkülere konu olmuş ,Batı Menteşe Dağlarının eteklerinde bulunan, Belen Kahvesine ulaşıyoruz. Burada “Ormancı” türküsünün hikayesini dinleyerek içilen çayların ardından yöre insanının deyimiyle “Deve Bağırtan” olarak da bilinen SAKAR GEÇİDİ ne ulaşıyoruz Batı Menteşe Dağları nın geçit verdiği bu nokta verilen kısa bir mola, Gökova Körfezi nin güzelliğini sizlere fotoğraflama imkanı verecek. Daha sonrasında evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan, AKYAKA beldesine geliyoruz . Buradan pancar motorlu teknelerimize binerek bir doğa harikası olan ve Batı Menteşe Dağları nın altından milyonlarca gözeden çıkan soğuk dağ suyunun oluşturduğu Azmak Çayına doğru ilerliyoruz. Burası ,Avrupa dan gelen göçmen kuşların dinlenme yeri olan, aynı zamanda Sutavuğu, Suyılanı, Susamuru gibi nesli tükenme tehlikesi altında olan canlılara da ev sahipliği yapıyor. Torik, Levrek, Kefal gibi sayısız tür balığın, yer yer 5 metreye kadar uzanan sualtı sarmaşıklarına yumurta bırakmaya geldiği Azmak Çayı, Flora ve Faunasıyla sizleri bir hayal dünyasına götürecek (1.tekne turu) . Akyaka dan deniz kokusu üzerimize sinmiş ayrılarak Daha sonrasında Göcek üzerinden Fethiye de ki otelimize ulaşıyoruz. Otele yerleşme ve akşam yemeğimiz otelimizde .(KONAKLAMA FETHİYE)

Diğer Detaylar
Kahvaltı: Sabah yol güzergahında serbest olarak alınıyor - EKSTRA
Öğle Yemeği: Şirince'de serbest menü fiyatları geçerlidir.
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor
Güzergah: İzmir, Aydın, Çine, Muğla, Yatağan, Akyaka, Ortaca, Dalaman, Göcek, Fethiye – 334 KM

2.GÜN
( Saklıkent - Kaputaş Yüzme Molası - Kekova Batık Şehir Tekne Turu - Simena Köyü - Kaş )

Sabah otelde alınan kahvaltı ardından, günümüzü ilk durağı olarak, otobüsümüz bizleri, en yüksek noktası Atkuyruk Sallamaz Tepesi olan Akdağlar’ın eteğine, Türkiye nin en önemli Kanyonlarından biri olan SAKLIKENT e ulaştıracak. Burada aracımız ile ulaşacağımız merkezde dileyen misafirlerimiz, gök yüzünde uçmanın zevkini Zipline ile yaşayabilirler veya arzu eden misafirlerimizde yerçekimine meydan okuyup Bungee Jumping yapabilirler.(EKSTRA) Daha sonrasında misafirlerimiz ile Saklıkent Kanyonuna giriş yapıyoruz. Burada yerin altından çıkan buz gibi sularında fotoğraflarımızı çekip, çaylarımızı yudumluyoruz. Bu güzel dakikaların ardından,KALKAN üzerinden KAPUTAŞ PLAJI na ulaşıyoruz. Dünyaca ünlü Kaputaş plajında verilen uzun yüzme molasını takiben KEKOVA nın giriş kapısı aynı zamanda kendisine has kıyı köy dokusuyla bizleri karşılayacak olan ÜÇAĞIZ a ulaşıyoruz. Buradan bineceğimiz teknemizle KEKOVA TEKNE TURU na başlıyoruz. Yüzme molalarımız arasında Esmeralda Koyu, Tersane koyu, Hamidiye koyu, yolu olmayan SİMENA KÖYÜ, KEKOVA ADASI ve M.Ö ll.yy da bir depremle denizin dibine batmış olan BATIK ŞEHİR (2.Mavi Yolculuk).Üçağız dan alacağımız dağ kekikleri kokusu içinde akşam üstü saatlerinde KAŞ a ulaşıyoruz. Çarşısında verilen serbest zamanda yanık dondurmasının ve bademinin tadına bakabilirsiniz. Daha sonrasında Fethiye de ki otelimize yerleşme akşam yemeği otelimizde . Gecesinde Fethiye barlar sokağı bizleri bekliyor.(EKSTRA)(KONAKLAMA FETHİYE)

Diğer Detaylar:
Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor
Öğle Yemeği: Teknede öğle yemeği (Izgara tavuk 5 çeşit açık büfe soğuk meze Salata)
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor
Güzergah: Kalkan, Kaş, Üçağız 278 KM

3.GÜN
Serbest Gün; Tam Gün KELEBEKLER VADİSİ Tekne Turu veya Fethiye Dalış Turu

Otelimizde alınan kahvaltı sonrası, Arzu eden misafirlerimiz yılın yorgunluğunu otelde dinlenerek geçirirler iken; Arzu eden misafirlerimiz de onlar için Extra olarak düzenlenen 2 farklı tur dan birini seçebilirler.

1. Seçenek ; Tam gün Kelebekler Vadisi Tekne Turu.
Otelimizden özel araçla alınarak Babadağ ın hemen eteğinde bulunan BELCEKIZ mevkine götürüyor. Buradan bineceğimiz teknemizle Belcekız ın eşsiz koylarını gezerken teknemizin dümenini, Kaplan Kelebeğiyle ünlü mevsiminde binlerce kelebeğe ev sahipliği yapan, KELEBEKLER VADİSİNE kırıyoruz. Burada karaya çıkıp vadi içerisinde keyifli bir yürüyüşün ardından, Belcekız ın eşsiz koylarında vereceğimiz yüzme molalarıyla günümüz daha bir keyifli hale gelecek. Yüzme molalarımız arasında Gemiler Adası, Soğuksu koyu, Camel beach, Akvaryum Koyu gibi sayısız koy sayılabilir. (3.Mavi Yolculuk) Daha sonrasında tekrar sahile geri dönerek otelimize ulaşıyoruz.(EKSTRA) Akşam yemeğimiz otelimizde.

2.Seçenek; Tam gün Fethiye Dalış Aktivitesi.
Sabah otelimizden dalışa gidecek misafirlerimizin alınmasını takiben Dalış teknemize ulaşıyoruz.Burada CMAS,PADI,SSI sertifakalı, uluslararası konseptlerde lisanslara sahip eğitmenler tarafından verilecek brifing sonrası, dalış noktalarına ulaşıyoruz. İlk defa dalış tecrübesi yaşayacak misafirlerimiz için “discovery dalış” yapma imkanı bulabilecekleri gün boyu sürecek bu aktivetede, aynı zamanda profesyonellere yönelik dalışlarda yapılacaktır. Tekne ile yolculuk süresi boyunca güneşlenip Akdeniz in mavi sularında koylarda denize girme imkânınız olacak. Bu güzel, keyifli aktivite için rehberimizden bilgi alabilirsiniz. Daha sonrasında bu güzel günün sonuna doğru Fethiye de bulunan otelimize geçiyoruz.(EKSTRA) Akşam yemeğimiz otelimizde

Diğer Detaylar:
Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor
Öğle Yemeği: Serbest menü fiyatları geçerlidir. - EKSTRA
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor
Güzergah: Otel, Kelebekler vadisi 25 Km

4.GÜN
Ölüdeniz–Yamaç Paraşütü-Göcek-Tam Gün 12ADALAR Mavi Yolculuk-Göcek Adası-Yassıca Adası-Domuz Adası-Zeytinli Ada-Bedri Rahmi Koyu

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı ardından , ( Arzu edenler sabahın erken saatlerinde, otelden alınarak, özel araçlar ile muhteşem Ölüdeniz manzaralı Babadağ a çıkarak, buradan Yamaç Paraşütü yapabilirler. Dünyanın en güzel parkurlarından olan bu adrenali yüksek sporu yaparken, gökyüzünden Ölüdeniz e tekrar aşık olacaksınız.(EKSTRA) 12 Adalar Mavi Yolculuğu na katılmak için otelimizden ayrılıyoruz. Fethiye merkezden hareket ederek Türk turizminin en önemli tatil beldelerinden biri olan Göcek e geliyoruz. Göcek limanından bineceğimiz teknemizle, Fethiye körfezinin birbirinden güzel adalarını gezip, Akdeniz in kokusunu içimize çekerek , koylarında gün boyu bol bol denize giriyoruz . Gezeceğimiz yerler arasında ; Göcek Adası, Yassıca Adası, Hürriyet Adası, Zeytinli Ada ,Bedri Rahmi Koyu, Boynuz Bükü, Domuz adası vb. sayılabilir ( 4. Mavi Yolculuk ). Günün sonuna doğru Göcek limana geri dönüyoruz. Ve bu şirin tatil beldesinde serbest zaman veriyoruz. Sonrasında Fethiye de bulunan otelimize tekrar dönüyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde. Gecesinde Fethiye barlar sokağı bizleri bekliyor.(EKSTRA)(KONAKLAMA FETHİYE)

Diğer Detaylar:
Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor
Öğle Yemeği: Teknede öğle yemeği (Izgara tavuk veya alabalık + Makarna+Salata)
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor.
Güzergah: Ovacık, Kayaköy, Belcekız, Ölüdeniz 10 km

5.GÜN
Dalyan-Kral Mezarları-Dalyan Kanalı Tekne Turu-İztuzu Plajı-Aydın -İzmir-İstanbul

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı ardından, Fethiye den hareketle DALYAN a geliyoruz . Buradan bineceğimiz kanal teknesiyle , saçlarından sazlıkların , gözyaşlarından da denizi Köyceğiz Gölü ne bağlayan su kanalının oluştuğu, efsanesi dilden dile anlatılan BYBLİS ve KAUNOS un hüzün dolu hikayesini dinleyerek, kaya oyma Kral Mezarlarını görüyoruz. Ve tabiki Atlantik okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için teknemizle İztuzu plajına gıdıyoruz . Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemızle kanalı takıp ederek otobüsümüze ulaşıyoruz (5.tekne turu) .Dalyan beldesinden deniz kokusu üzerimize sinmiş ayrılarak Muğla ,Yatağan, Aydın üzerinden dan İzmir Adnan Menderes Havaalanı na ulaşarak 20.35 saatinde kalkacak olan Sun Express havayollarına ait uçağımıza binerek İstanbul a ulaşıyoruz. İstanbul da aldığımız noktalarda bırakılmak üzere servis aracımıza binip, siz sayın misafirlerimizi bir başka organizasyon da buluşmak dileğiyle sizleri İstanbul da aldığımız noktalara bırakıyoruz

Diğer Detaylar
Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor
Öğle Yemeği: Dalyan Kanal turu Restaurant da öğle yemeği – ( Açık Büfe Yemek ) - EKSTRA
Akşam yemeği: Dinlenme tesisinde serbest menü olarak alınıyor - EKSTRA
Güzergah: Fethiye, Dalaman, Ortaca, Akyaka, İzmir 334 Km

Toplam mesafe 981 KM

Program zamanlamasında Hava , yol v.b.gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü taktirde değişiklik yapabilir.

TOPLAM TUR MESAFESİ / 620 KM

TUR PROGRAM

FİYATLARFİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
 
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

>Otellerde 4 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
>Otelimizde Açık Büfe veya Set Menü 4 Sabah kahvaltısı
>Otelimizde Açık Büfe veya Set menü 4 Akşam Yemeği
>Lüks Araçlar İle Ulaşım (kişi sayısına göre araç detayları aşağıda yer almaktadır.)
>Çevre Gezileri
>Ek Hizmet Bedelleri (Müze-Ören Yeri Giriş Ücretleri)(Özel İdare ve belediye işletmeleri vb.)
>Rehberlik hizmetleri
>Batum Turu (varsa bu bir örnektir.)
>Otobüs içi İkramları
>1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

 

>Programda belirtilen ilk gün sabah kahvaltısı
>Programda belirtilen son gün akşam yemeği
>Tüm Öğle Yemekleri
>Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
>Müze kart – (Rezervasyon sırasında 50 TL karşılığında eklenebilir. Turizm ve Kültür Bakanlığı’na bağlı müzelere girişlerde gereklidir.)
>Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
>Tüm Özel Harcamalar

Tüm Hareket Tarihleri
UÇAK SAATLERİ - REHBER BİLGİLENDİRME ve HAVALİMANI TRANSFERLERİ için UYARILAR

MADDE 1: Uçaklı turlarımızda siz değerli misafirlerimiz için hazırlamış olduğumuz ÜCRETSİZ HAVALİMANI TRANSFERİnden faydalanabilmesi için rezervasyon esnasında MUTLAKA servislerimizin kalktığı noktalardan sizin için uygun olan hareket noktasını satış temsilcilerimize bildirmeniz gerekmektedir.

MADDE 2: Havalimanı servisi kullanmayarak direkt havalimanında bulunacak misafirlerimizin de rezervasyon esnasında bu yönde seçimlerini yaparak, programlarımızda belirtilen havalimanı buluşma saatinde havalimanında bulunmaları gerekmektedir.

MADDE 3: Programlarımızda belirtilen servis hareket noktası ve saatleri transfer araçlarımızın hareket saati olması nedeniyle belirtilen saatlerden 5 dakika öncesinde hareket noktalarında bulunulması gerekmektedir. Servislerimizin hareket noktalarına ulaşmanızda yaşanacak gecikmeler önem taşıdığından servis hareket saatlerinde esneklik bulunmamaktadır. Belirtilen servis aracı hareket saatlerinde kişi sayısına ve eksiklere bakılmaksızın araçlarımız hareket edecektir. Bu bağlamda seçilen servis biniş noktasında belirtilen saatte bulunmayan konuklarımız için servis kullanmayacağı düşünülmüş sayılır.

MADDE 4: Uçaklı turlarımızda katılım gösteren misafirlerimizin uçak biletleri Grup PNR şeklinde düzenlenmektedir. Uçak biletleriniz elektronik bilet olup check-in işlemleri TC Vatandaşlık numarası taşıyan kimlikleriniz ile satın aldığınız turun uçuşunun yapılacağı havayoluna ait kontuara başvurularak gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle turunuzun uçuşuyla ilgili bilet numarası veya PNR verilmemektedir.

MADDE 5: Satın alınan uçaklı turunuz için uçak saatlerinde yaşanacak herhangi bir değişiklik, bunların yanı sıra turunuzun rehber bilgilendirmesi turun başlangıç gününden 1 gün öncesinde rezervasyonlarınızda belirteceğiniz Gsm numaralarınıza SMS veya Operasyon Departmanımız tarafından aranarak bildirilecektir.

MADDE 6: Uçaklı tur paketi satın alan misafirlerimiz yukarıda belirtilen maddeleri PEŞİNEN kabul eder.


MÜZEKART BİLGİSİ

Müze Kart Tur fiyatına dahil değildir.
Tur ücretimize Müze Ören Yeri ücretleri dahildir.(Özel İdare ve belediye işletmeleri vb.) Kültür ve Turizm Bakanlığına ait yerlerde Müzekart geçerli olup rezervasyona eklenebilir. Müze kart almayan misafirler ilgili müzelere ücret ödeyip bilet alarak girerler.


Önemli
Turumuz 4 gece 5 gündür. Otel konaklaması 4 gece 5 gündür. Toplamda 981 Km mesafede tamamlanır. Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda Tatilsor misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar.

FOTOĞRAF GALERİSİ

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı