Tur Dönemini Seçiniz
 
Tur Kategorisi Seçiniz
Gezi Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Otel İsmi Yazarak Arama Yapınız...
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat Aralığı
Yetişkin Sayısı
1.Çocuk Yaşı
2.Çocuk Yaşı

Dubai Turu Promasyon

Arkadaşlarınızla Paylaşın
Dubai Turu  Promasyon
Tur Adı: Dubai Turu Promasyon
Açıklama: FlydubaiHavaYollarıTarifeliSeferleriile4 Gece
Ulaşım: ucak ıle
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaşı 2. Çocuk Yaşı  
KİŞİ | GECE
'dan başlayan
fiyatlar
Tatilinize özel fiyatlar için yukarıda istenilen bilgileri girerek arama yapın.

TANITIM

01/02. Gün ISTANBUL – DUBAI

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminalinde saat 22.00’da (Uçuş tarihinden 1 Gün önceki akşam)hazır bulunulması. Bagaj, biletve check in işlemlerininardındanFly DubaiHavayolları’nın FZ754 Sefer sayılı uçuşu ile01.40’daDubai’yehareket. Yerelsaatile07.05’deDubai’ye varışın ardından alanda bekleyen yetkililerimiz tarafından karşılanma ve panoramik Dubai şehir turu için hareket. Bu turumuz esnasında, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab ve ünlü Jumeirah Plajında fotoğraf molası, , Sheikh Palace, Dubai’yi 2 bölgeye ayıran Dubai Creek;Marina bolgesi panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Sonrasında otelinize transfer odaların alınmasının ardından serbet zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan “Dubai Gece keşfi ve Akşam yemekli Tekne turu ’’ (90 USD). (Limitsiz alkolsuz içecek). Bu turumuzda Dubai’nin Venedik’i olarak adlandırılan SouqMedinatJumeirah’a gidiyoruz. Hem turistik çarşı, aynı zamanda sayısız restaurant&cafe ve eğlence mekanları ile meşhur otantik bu bölgede rehberinizin vereceği serbest zamanı değerlendirdikten sonra Marina bölgesine geçerek tekne turumuza başlıyoruz. Denizden Dubai’nin ışıl ışıl gece manzarası eşliğinde akşam yemeğimizi alıyoruz. Tur sonrasıotelinize transfer vedinlenmeküzereserbest zaman.

 

03. Gün DUBAI

Kahvaltının ardından deniz & güneş & kumun tadını çıkartabilir veya alışveriş yapabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek ‘’Miracle Garden & Monorail ile Palmiye adası turu’’ (55 USD). Guinness rekorlar kitabına girmiş Dünya’nın en uzun çiçek duvarlarının bulundugu ve 45 milyon çicek kullanilarak dizayn edilen Masal sehir Miracle Garden Dubai’yi ziyaret ediyoruz. Miracle Garden Dubai turumuzun ardindan2008 yilinda acilan Suni,insan yapımı bir ada olan Palmiye adasına yolculuğa çıkıyoruz. Adanin giris kisminda bulunan Monorail trenine binerek adayi bastan sona goruntuleme firsatı bulacaksiniz. Atlantis oteli nde sonlanan turumuzun ardından aracımızla otelinize  transfer. Öğleden sonra arzuedenmisafirlerimizekstraolarakdüzenlenecekolan,Dubai’ninvazgeçilmezturu“AkşamyemekliÇöl Safari turu” (Limitsizalkolsuziçecek). (90 USD). Bu turumuzda 4X4 jiplerleçöldeunutulmazanlaryaşayabilir, deveçiftlikleriniziyaretedebilirvegünbatımınıizleyebilirsiniz. Ayrıcaçöldekurulanbedevikampındaaçıkbüfeyemek, hint kınası,devegezintisi,otantikarapkıyafetleriilefotoğrafçekimleri ,nargile,sınırsızalkolsüziçeceklervedansöz show ilegününtümyorgunluğunuatabilirsiniz. Tur sonrasıjeeplerimizsizleriotelinizebırakıyorvedinlenmeküzereserbest zaman.

 

04. Gün DUBAI

Kahvaltının ardından deniz & güneş & kumun tadını çıkartabilir veya alışveriş yapabilirsiniz. Arzu misafirlerimiz ile eksta olarak düzenlenecek “Öğle yemekli Abu Dhabituru ” (90 USD).Turumuzda; Yedi emirliğin başkenti olan Abu Dhabiemirliği gezilecek olup, 40 yıl küçük bir balıkçı köyü olan başkentin bugün ne kadar modern bir şehir olduğuna tanık olacağız. Abu Dhabi günümüzde geniş bulvarları, gökdelenleri ile ultra-modern bir Arap şehridir. Beyaz Kale, göçebe Bedevi yaşamının sergilendiği geleneksel köy, karşısında yüzer restoranların bulunduğu Kordon caddesi ve eski yaşam kalıntılarının bulunduğu heritagevillage görülecek yerler arasındadır.Dunyanin en buyuk Camileri arasinda yer alan “SheikhZayed Grand Mosque” muhteşem mimarisi ve zengin islemeleri ile unutamayacağınız fotoğraflar alabileceğiniz bir bölge olarak ziyaret edilecektir.Hurma pazarı ziyaretinde ise hurmalarıntadınabakabilir, sevdiklerinize hediyeler alabilirsiniz. Öğlen saatlerinde sehir merkezinde bulunan birrestauranttayemeğimizialıp Abu Dhabi’ninmuhteşemplajlarını ziyaret ediyoruz.Eglenceadasi olarak bilinen “Yas Island” ziyaretimizde Yas Mall ve Ferrari World eglence merkezinde fotoğrafmolasıveriyoruz. Rehberinizinverdiği saatte buluşma ve Dubai ye hareket. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan “Global Village turu’’ (45 USD). ‘’Küresel Köy’’ anlamına gelen Global Village’da 40 kadar ülkeden devasa pavillionlar Dubai Global Village’ın kalbinde yer alarak; yerel yemekler, eşyalar, el sanatları satan değişik dünya kültürlerini bir araya getirir. Tur sonrasıotelinize transfer vedinlenmeküzereserbestsaatler.

 

 

05. Gün DUBAI

Kahvaltının ardından deniz & güneş & kumun tadını çıkartabilir veya alışveriş yapabilirsiniz.Arzuedenmisafirlerimizileekstraolarakdüzenlenecekolan, ‘’IMG Worlds of Adventure’’ (110 USD). Bu turumuzdadünyanınEnBüyükTemaParkıolan IMG Worlds of Adventure’datadınadoyamayacağınızbireğlenceninkeyfiniyaşayacaksınız. Marvel ve Cartoon Network ilemaceradünyasınaadımatarken, Roller Coaster veKorkuOtelindeadrenalininzirvesineulaşacaksınız. Spider-Man, Hulk, Thor gibikahramanları 3D yada 5D izleyerekkendinizionlarındünyasındahissedecekvebusüperkahramanlarınmağazalarındanalışverişyapmaşansıbulacaksınız. Tur sonrasıotelinize transfer vedinlenmeküzereserbestsaatler.

 

06. Gün DUBAI ISTANBUL

Kahvaltı sonrası odaların boşaltılmasının ardından rehberinizin bildireceği transfer saatine kadar serbest zaman. Deniz & güneş & kumun tadını çıkartabilir veya alışveriş yapabilirsiniz.Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek ‘’ Dubai İkonları ve Kontrast turu‘’ (60 USD). Sabah saatlerinde otelden alınmamızın ardından Dubai’nin ilk yerleşim bölgesi olan Bastakıyya bölgesini ziyaret edeceğiz. Dubai’nin ilk okulu Al Ahmadiyyaschool, el sanatları müzeleri ve Bedevi yaşamını anlatan bu eski mahallelerde keyifli anlar yaşayacağız. Ardından Dubai Müzesi ziyaret edilecektir. Turun devamında liman pazarı anlamına gelen Al MeenaBazaar kumaş çarşısı /SpiceSouq (Baharat çarsısı)/Gold Souq (kuyumcular çarsısı) görülecek yerler arasındadır. Sonrasında eski Dubai ile Yeni Dubai’yi birbirinden ayıran Dubai Creekbulunduğu Abra adı verilen teknelerle ile otantik bir yolculuk yapıyoruz. Ardından Dubai’nin ikonları olarak , Palmiye Adası, Atlantis oteli, Kayak pistinin bulunduğuEmiratesMall ve Dünyanın en gözde Alışveriş merkezi olan Dubai Mall, BurjKhalifa görülecek yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz “BURJ KHALIFA & UNDERWATER ZOO” Biletlerini daha önce belirtmek sureti ile rehberinizden temin edebilirler.(50 USD). Tur sonrasıhavalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Fly Dubai Havayolları’nın FZ751 sayılı tarifeli seferi ile 19:40’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 23.35’deİstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

TUR PROGRAM

FİYATLARFİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
 
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

FİYATLARA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

—  FlydubaiHavayolları ile Istanbul(SAW) - Dubai - Istanbul (SAW) parkurunda ekonomi sınıf uçak bileti,

—  Alanda karşılama ve havalimanı - otel - havalimanı transferleri,

—  Seçilecek kategori bazında otelinizde  4 gece oda herşey dahilkonaklama

—Türkçe Rehberli Panoramik Dubai şehir turu

—Havalimanı vergileri

—TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası

 

 

 

 

FİYATLARA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

— Vize ücreti ve servis bedeli ( 75Euro – 7 İş Günü) ( Express : 95 Euro – 3 İş Günü) Cuma ve Cumartesi günleri B.A.E resmitatil günleridir./ Not : Yeşil pasaport sahibi misafirlerimiz için vize uygulaması yoktur.

—Yurt dışı çıkış harcı bedeli, ( 15 TL )

—Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,

—Seyahat sağlık sigortası ( 15 Euro )

—İsteğe bağlı Rehber ve şoför bahşişleri

—Uçak içi ikramlar

Tüm Hareket Tarihleri
15 Aralık 2018

09 Mart 2019

İki kişilik odada kişi başı

Tek kişilik oda farkı

3.kişi

 

2-12 Yaş

1.Çocuk


2-12 Yaş

2.Çocuk

0-2 Yaş

4* Ramada Hotel & Suite Ajman
(HerşeyDahil)
(Özelplaj shuttle servis )

449 Euro

200 Euro

399 Euro

249 Euro

299 Euro

100 Euro

4* Ramada Beach Hotel Ajman
(HerşeyDahil)
(DenizeSıfır- Özelkumsal)

499 Euro

280 Euro

449 Euro

299 Euro

349 Euro

100 Euro

4* Wyndham Garden Otel Ajman
(HerşeyDahil)
(DenizeSıfır- Özelkumsal)
(DenizeManzaralıveBalkonluOdalar)

549 Euro

360 Euro

499 Euro

349 Euro

399 Euro

100 Euro

 

 

09, 23 Şubat 2019

İki kişilik odada kişi başı

Tek kişilik oda farkı

3.kişi

 

2-12 Yaş

1.Çocuk


2-12 Yaş

2.Çocuk

0-2 Yaş

4* Ramada Hotel & Suite Ajman
(HerşeyDahil)
(Özelplaj shuttle servis )

479 Euro

200 Euro

429 Euro

249 Euro

299 Euro

100 Euro

4* Ramada Beach Hotel Ajman
(HerşeyDahil)
(DenizeSıfır- Özelkumsal)

529 Euro

280 Euro

479 Euro

299 Euro

349 Euro

100 Euro

4* Wyndham Garden Otel Ajman
(HerşeyDahil)
(DenizeSıfır- Özelkumsal)
(DenizeManzaralıveBalkonluOdalar)

579 Euro

360 Euro

529 Euro

349 Euro

399 Euro

100 Euro

 

 

19, 21, 26 Ocak2019

İki kişilik odada kişi başı

Tek kişilik oda farkı

3.kişi

 

2-12 Yaş

1.Çocuk


2-12 Yaş

2.Çocuk

0-2 Yaş

4* Ramada Hotel & Suite Ajman
(HerşeyDahil)
(Özelplaj shuttle servis )

519 Euro

200 Euro

469 Euro

279 Euro

329 Euro

100 Euro

4* Ramada Beach Hotel Ajman
(HerşeyDahil)
(DenizeSıfır- Özelkumsal)

569 Euro

280 Euro

519 Euro

329 Euro

379 Euro

100 Euro

4* Wyndham Garden Otel Ajman
(HerşeyDahil)
(DenizeSıfır- Özelkumsal)
(DenizeManzaralıveBalkonluOdalar)

619 Euro

360 Euro

569 Euro

379 Euro

429 Euro

100 Euro

 

 

— Yukarıdabelirtilentümotellerdeücretsiz Dubai shuttle servisverilmektedir.

 

( AjmanEmirliği – Dubai Emirliği  25 km )

—  Yukarıda belirtilen tüm otellerde Açık Büfe HerşeyDahil konsepti, 10:00-22:00 arası kahvaltı, öğlen ve akşam yemeklerini, çay, kahve, meşrubatlar, kutu meyve sularını kapsar. Otellerinin restaurant ve barlarında alkollü içecek servisi bulunmamaktadır.Oda servisi ve minibar kullanımları ekstradır.

 

 

—  Sadece Wyndham Grand Ajman Otel’de Kid’s Clubbulunmakta olup, Sabah 08:00-20:00 arasında kullanımı ücretsizdir.

 

—  WyndhamGarden Hotel Ajman ve RamadaBeachAjmanOtel hizmetlerinde, tüm odalarda WIFI, çay & kahve makinası, genel alanda Fitness Center, Jakuzi, sauna & buhar odası ve özel plajda şezlong, şemsiye havlu ücretsizdir.

 

—  RamadaSuites Hotel Ajman Otel hizmetlerinde tüm odalarda WIFI ve çay& kahve makinası, Fitness Center, oyun salonu, masa tenisi, bilardo, langırt, sauna ve özel plajda şezlong, şemsiye havlu ücretsizdir.

 

—  Triple (3 kişilik odalarda) ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataklardan küçüktür. Triple odalar 1 Büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. Otellerde sınırlı sayıda TWIN (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı, TWIN oda talebinizi rezervasyondan önce kontrol ediniz.

 

— ***** Dubai Helikopter Turu, VIP Limuzin ile Özel Transfer ve Gece Turu Fiyatlarımızı Sorunuz..

— **** Dubai Otel’e giriş saati 15.00, son gün otelden çıkış saati 12.00’ dir.

 

ÖNEMLİ NOT : 21 Ocak tarihli uçuşların Dubai’den dönüş saati kalkış 20.45 varış 00.40 şeklinde olacaktır.

 

Avantajlı Paket Ekstra Geziler Avantaj Paket:270 USD yerine..230 USD

Dubai Gece Keşfi ve Akşam yemekli tekne… (90 USD)

Akşam yemekli Çöl Safari... (90 USD)

Öğle Yemekli Abu Dhabi … (90 USD)

FOTOĞRAF GALERİSİ

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı