Tur Dönemini Seçiniz
 
Tur Kategorisi Seçiniz
Gezi Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Otel İsmi Yazarak Arama Yapınız...
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat Aralığı
Yetişkin Sayısı
1.Çocuk Yaşı
2.Çocuk Yaşı

Fethiye & Kaş & Olympos Turu

Arkadaşlarınızla Paylaşın
Fethiye & Kaş & Olympos Turu
Tur Adı: Fethiye & Kaş & Olympos Turu
Açıklama: Yarım Pansiyon - %30 İNDİRİM
Ulaşım: otobus ile
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaşı 2. Çocuk Yaşı  
KİŞİ | GECE
'dan başlayan
fiyatlar
Tatilinize özel fiyatlar için yukarıda istenilen bilgileri girerek arama yapın.

TANITIM

 1. Gün
Gece Yolculuğu

Tur Hareket Noktaları:
19.00 Beylikdüzü Shell İstasyonu (Marmara Park Karşısı)
21.00 Merter Metro İstasyonu yanı (İSPARK Otoparkı)
22.00 Büyükdere Caddesi Gayrettepe Metro Durağı Önü
22.59 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı
23.15 Kartal-Yemek Center
23.30 Çayırova Mc donalds önü

>Akşam yemeği: Gidiş güzergahında mola verilecek dinlenme tesisinde serbest olarak alınıyor. - EKSTRA

2.GÜN
ANTALYA-ASPENDOS-RAFTİNG-DÜDEN ŞELALESİ

00.15 İzmit Asya Otel Karşısı-Ankara İstikameti, Halkevleri Otobüs Durağı (Cuma gününü, cumartesiye bağlayan gece) konforlu otobüslerimiz ve otobüs içi zengin ikramlar eşliğinde gece yolculuğunun ardından sabah saatlerinde Antalya’ya ulaşıyoruz. (Rafting programı öne alınabilir. Bu yüzden rafting için plaj malzemelerinizi yanınıza almanız önerilir. Rafting merkezinde soyunma kabinleri mevcuttur.) Otobüsümüz bizleri eski bir antik kent olan, Türklerin ilk bölgeye geldiklerinde yöredeki tarihi kalıntıları Saba Melikesi Belkıs’ın ülkesine benzettiklerinden “Belkıs” ismini verdikleri Aspendos’a götürüyor. Buradaki tiyatronun gezilip anlatılmasından sonra otobüsümüzle bir milli park ve tabiat harikası olan Köprülü Kanyon’a ulaşıyoruz. Burada insanın yaşamı boyunca mutlaka yapması gereken, adrenali yüksek, 7’den 77’ye herkesin katılabileceği, rafting heyecanını Köprüçay’ın buz gibi sularında beraber yaşıyoruz (Ekstra)~.GÜN boyu sürecek olan bu aktivitenin sonrasındaki durağımız, Türkiye’nin sayılı şelalelerinden birisi olan Düden Şelalesi olacak. Burada verilen serbest zamanda çekilen fotoğrafların ardından otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde.

Diğer Detaylar
>Sabah kahvaltısı: Mola verilecek dinlenme tesisinde serbest olarak alınıyor. - EKSTRA
>Öğle yemeği: Rafting aktivitesine dâhildir. Restoranda öğle yemeği ızgara alabalık veya tavuk şiş, açık büfe salata ve garnitür ve meyve. Aktiviteye katılmayan misafirler için yemek ekstradır.
>Akşam yemeği: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
>Güzergah: İstanbul – İzmit – Kütahya – Afyon – Burdur – Antalya – Aspendos – Düden Şelalesi 791 KM

3.GÜN
KEMER- KEMER TEKNE TURU- PHASELİS- KALEİCİ

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından, otobüsümüze binerek ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden birisi olan, gerekse tarihi gerekse muhteşem doğası ve koyları ile adını duyurmuş Kemer’e hareket ediyoruz. Burada bizi bekleyen teknemize (1.mavi yolculuk) binerek masmavi koyların keyfini sürmeye başlıyoruz. Ay ışığı koyu, Cennet koyu ve Phaselis yüzme molası vereceğimiz yerler arasında. Teknemiz Phaselis’e ulaştığında, dileyen misafirlerimiz rehberimiz eşliğinde Phaselis antik kentini gezebilirler. Bu güzel gezi ve tekne turunun ardından otobüsümüze binip, Antalya’ya doğru hareket ediyoruz. Antalya şehir merkezini, Tophane’den görüp fotoğraflarını çekebileceğimiz Kaleiçi, Antalya’nın simgesi olan Yivli Minare’yi, Saat Kulesini fotoğrafladıktan sonra otelimize doğru yol alıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

Diğer Detaylar:
>Kahvaltı: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
>Öğle yemeği: Teknede (tavuk+makarna+salata ) alınıyor. (Ekstra)
>Akşam yemeği: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
>Güzergah: Antalya – Kemer – Antalya 102 KM

4.GÜN
ADRASAN-ULUPINAR--OLYMPOS--BEYDAGLARI-MARKİZ DAĞI - Dileyenlere TAHTALI DAĞI Teleferik seyir terası

Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrası, otobüsümüze binerek rotamızı Antalya’nın batısına doğru çeviriyoruz. Sol yanımıza lacivert denizi, sağ yanımız Bey Dağlarını ve çam ormanlarını alarak, eşsiz kumsalı ve bakir doğası ile görenleri kendisine âşık eden Adrasan’a gidiyoruz. Bu doğa harikası yerde verilen yüzme molasının ardından tekrar yolumuza devam ederek, çam ormanları içerisinde bulunan ve alabalık ızgarasıyla meşhur, aynı zamanda bir sayfiye merkezi olan Ulupınar Botanik Bahçesi ulaşıyoruz. Burada yenen leziz yemek sonrası, tekrar yolumuza devam ederek Markiz Dağı eteklerinde bulunan ve bir vadi içerisine yapılmış eskinin korsan kenti, şimdinin dünyaca ünlü ağaç evleriyle meşhur Olympos’a ulaşıyoruz. Olympos’ta kilise, hamam, agora, korsan lahiti gibi antik kente ait eserleri gördükten sonra Olympos’un eşsiz denizine girmek için serbest zamanımız olacak. Burada verilen yüzme molası ardından tekrar otobüsümüze binip dileyen konuklarımız için teleferik ile Tahtalı Dağı seyir terasına çıkılıyor. (Ekstra) Devamında Antalya’da bulunan otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde.

Diğer Detaylar:
>Kahvaltı: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
>Öğle yemeği: Bölge restoranlarında serbest menü fiyatları geçerlidir. - EKSTRA
>Akşam yemeği: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
>Güzergah: Antalya – Adrasan – Olympos – Antalya 377 KM

5.GÜN
ANTALYA-FİNİKE-DEMRE–KEKOVA BATIK ŞEHİR TEKNE TURU-SİMENA-SAKLIKENT-FETHİYE

Sabah otelde alınan kahvaltı ardından Kemer, Bey Dağları ve Finike üzerinden Noel Baba’nın yaşadığı yer olan Demre ve oradan Kekova’nın giriş kapısı aynı zamanda kendisine has kıyı köy dokusuyla bizleri karşılayacak olan Üçağız’a ulaşıyoruz. Bineceğimiz teknemizle Kekova Tekne Turuna başlıyoruz. Yüzme molalarımız arasında Esmeralda Koyu, Tersane Koyu vb. gibi yerler bulunmakta. Yüzme molalarının ardından rehberimizin anlatımları eşliğinde teknemizle seyrimize devam edip, yolu olmayan Simena Köyü, Kekova Adası ve M.Ö II. yy ‘da bir depremle denizin dibine batmış olan Batık Şehir kalıntılarının hikâyelerini dinleyerek, tekne turumuzu tamamlıyoruz. (2. mavi yolculuk). Üçağız’ dan alacağımız dağ kekikleri kokusu içinde otobüsümüze biniyoruz. Akdeniz’in incileri olan Kaş ve Kalkan istikameti ile güzel manzaralar eşliğinde vereceğimiz fotoğraf molaları ve rehberimizin anlatımlarının ardından Türkiye’nin en önemli kanyonlarından biri olan Saklıkent’e gidiyoruz. Burada içilen sıcak çaylarımız bize kanyondan çıkan soğuk suların serinliğinde doyumsuz anlar yaşatıyor ve günün sonuna doğru otelimize yerleşme, akşam yemeği otelimizde. Gecesinde Fethiye barlar sokağı. (Ekstra)

Diğer Detaylar:
>Kahvaltı: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
>Öğle yemeği: Kekova tekne turu - Teknede öğle yemeği (Ekstra) ( Izgara tavuk + 5 çeşit açık büfe soğuk meze + Salata ) (Ekstra)
>Akşam yemeği: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
>Güzergah: Antalya – Demre – Kekova – Saklıkent – Fethiye 338 KM

6.GÜN
GÖCEK – TAM GÜN 12 ADALAR TEKNE TURU-DOMUZ ADASI-YASSICALAR--ZEYTİN ADASI-BEDRİ RAHMİ KOYU-YÖRÜK PAZARI

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı ardından, 12 Adalar Mavi Yolculuğuna katılmak için otelimizden ayrılıyoruz ve Türk turizminin en önemli tatil beldelerinden biri olan Göçek’e geliyoruz. Göcek limanından bineceğimiz teknemizle, Fethiye körfezinin birbirinden güzel adalarını gezip, Akdeniz’in kokusunu içimize çekerek, koylarında gün boyu bol bol denize giriyoruz. Gezeceğimiz yerler arasında; Göcek Adası, Yassıca Adası, Hürriyet Adası, Zeytinli Ada, Bedri Rahmi Koyu, Boynuz Bükü, Domuz adası vb. sayılabilir ( 3. Mavi Yolculuk )~.GÜNün sonuna doğru Göcek limana geri dönüyoruz. Ve bu şirin Tatil beldesinde serbest zaman veriyoruz. Daha sonrasında Muğla-Yörük kültürünün tanıtıldığı aynı zamanda Fethiye ve çevresinden çıkan birçok bitki, yağ ve balın sunulduğu Yörük Pazarına uğruyoruz. Tadım ve tanıtımlar ardından arzu eden misafirlerimiz burada alışveriş yapabilirler. Sonrasında bulunan otelimize tekrar dönüyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde. Gecesinde Fethiye barlar sokağı bizleri bekliyor.(Ekstra)

Diğer Detaylar:
>Kahvaltı: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor
>Öğle Yemeği: Tekne de öğle yemeği (ızgara alabalık veya tavuk, salata, makarna, karpuz) Ekstra
>Akşam yemeği: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor.
>Güzergah: Fethiye – Göcek – Fethiye 53 KM

7.GÜN
PERŞEMBE / YAMAC PARASUTU-KAYAKÖY-ÖLÜDENİZ-DALYAN-İZTUZU PLAJI-AKYAKA-İSTANBUL

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrası (Arzu edenler sabahın erken saatlerinde, otelden alınarak, özel araçlar ile muhteşem Ölüdeniz manzaralı Babadağ’a çıkarak, buradan yamaç paraşütü yapabilirler. Dünyanın en güzel parkurlarından olan bu adrenali yüksek sporu yaparken, gökyüzünden Ölüdeniz’e tekrar âşık olacaksınız.(Ekstra) Hisarönü mevkiinde, eski bir Rum Köyü olan ve yaklaşık 4000’e yakın nüfusu bünyesinde barındıran ve şu anda terkedilmiş hayalet köy Kaya Köyü ziyaret ediyoruz. Burada köyün ara sokaklarında dolaşırken, eski yerleşimcilerin izleri bizleri geçmişe götürecek. Buranın temiz dağ havasını içimize çekerek bu sefer otobüsümüz bizleri Beydağları’nın hemen eteğinde bulunan Belcekız mevkiine getiriyor. Burada Türkiye’nin en eşsiz denizlerinden olan Ölüdeniz’de denize girmek için sizlere serbest zaman veriyoruz. Bu keyifli deniz molasının ardından, Fethiye’den hareketle Dalyan’a geliyoruz. Buradan bineceğimiz kanal teknesiyle, saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından da denizi Köyceğiz Gölü’ne bağlayan su kanalının oluştuğu, efsanesi dilden dile anlatılan Byblis ve Kaunos’un hüzün dolu hikâyesini dinleyerek kaya oyma Kral Mezarlarını görüyoruz. Ve tabii ki Atlantik Okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen dünyaca ünlü caretta caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için teknemizle İztuzu plajına gidiyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takip ederek otobüsümüze ulaşıyoruz (4.tekne turu). Dalyan beldesinden ayrılarak, evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan, Akyaka beldesine ulaşıyoruz. Burada verilen serbest zaman sonrasında dönüş yolcuğumuza geçiyoruz.

Diğer Detaylar:
>Kahvaltı: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
>Öğle Yemeği: Dalyan kanal turu restoranda öğle yemeği - ( Açık Büfe Yemek ) - Ekstra
>Akşam yemeği: Mola verilecek dinlenme tesisinde serbest olarak alınıyor. - EKSTRA

8.GÜN
CUMA / DÖNÜŞ YOLCULUĞU

Muğla, Aydın, İzmir, Manisa, Balıkesir, Bursa üzerinden İstanbul’a ulaşarak sabah erken saatlerde siz sayın misafirlerimizi bir başka organizasyonda buluşmak dileğiyle İstanbul’da aldığımız noktalara bırakıyoruz.

Diğer Detaylar:
>Akşam yemeği: Mola verilecek dinlenme tesisinde serbest olarak alınıyor. - EKSTRA
>Güzergah: Fethiye – Muğla – Aydın – İzmir – Manisa – Balıkesir – Bursa – İstanbul 803 KM

Toplam Tur Mesafesi 2464 Km


Program zamanlamasında Hava, Yol, vb... nedenlerle rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.

TUR PROGRAM

FİYATLARFİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
 
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

>Otellerde 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
>Otelimizde Açık Büfe veya Set Menü 5 Sabah kahvaltısı
>Otelimizde Açık Büfe veya Set menü 5 Akşam Yemeği
>Lüks Araçlar İle Ulaşım (kişi sayısına göre araç detayları aşağıda yer almaktadır.)
>Çevre Gezileri
>Ek Hizmet Bedelleri (Müze-Ören Yeri Giriş Ücretleri)(Özel İdare ve belediye işletmeleri vb.)
>Rehberlik hizmetleri
>Otobüs içi İkramları
>1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

 

>Programda belirtilen ilk gün sabah kahvaltısı
>Programda belirtilen son gün akşam yemeği
>Tüm Öğle Yemekleri
>Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
>Müze kart – (Rezervasyon sırasında 50 TL karşılığında eklenebilir. Turizm ve Kültür Bakanlığı’na bağlı müzelere girişlerde gereklidir.)
>Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
>Tüm Özel Harcamalar

Tüm Hareket Tarihleri
MÜZEKART BİLGİSİ

Müzekart Tur fiyatına dâhil değildir.
Tur ücretimize müze ören yeri ücretleri dâhildir. (Özel İdare ve belediye işletmeleri vb.) Kültür ve Turizm Bakanlığına ait yerlerde Müzekart geçerli olup rezervasyona eklenebilir. Müze kart almayan misafirler ilgili müzelere ücret ödeyip bilet alarak girerler.

ÖNEMLİ
Turumuz 6 gece 7 gün olup, otel konaklaması 5 gece 6 gündür. Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Uzun Turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi olmaktadır. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda Tatilsor misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Çocuk indirimi iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar.

FOTOĞRAF GALERİSİ

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı