Tur Dönemini Seçiniz
 
Tur Kategorisi Seçiniz
Gezi Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Otel İsmi Yazarak Arama Yapınız...
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat Aralığı
Yetişkin Sayısı
1.Çocuk Yaşı
2.Çocuk Yaşı

Ege Akdeniz Çeşme Turu

Arkadaşlarınızla Paylaşın
Ege Akdeniz Çeşme Turu
Tur Adı: Ege Akdeniz Çeşme Turu
Açıklama: Yarım Pansiyon %30 İNDİRİM
Ulaşım: otobus ile
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaşı 2. Çocuk Yaşı  
KİŞİ | GECE
'dan başlayan
fiyatlar
Tatilinize özel fiyatlar için yukarıda istenilen bilgileri girerek arama yapın.

TANITIM

1 Gece KUŞADASI - 1 Gece BODRUM - 2 Gece MARMARİS – 2 Gece FETHİYE - 1 Gece ANTALYA Konaklama

6 Mavi Yolculuk –Jeep Safari - Rafting - Fethiye Ölüdeniz de Yamaç Paraşütü - Gece Turları

Kuşadası - Efes- BODRUM - Gökova - Marmaris - Aşıklar yolu - Kızkumu - Dalyan - Caretta & Caretta

İztuzu Plajı - Göcek - Fethiye –Kayaköy- ÖLÜDENİZ - Saklıkent - Kaş - Kalkan - Kekova - Demre - Antalya – Rafting - Düden Şelalesi

1. Gün
Cuma : ( Gece Yolculuğu )

Tur Hareket Noktaları :

19.00 Beylikdüzü Shell İstasyonu (MarmaraPark Karşısı)
21.00 Merter Metro İstasyonu yanı (İSPARK otoparkı)
22.00 Büyükdere Caddesi Gayrettepe Metro Durağı Önü
23.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı
23.20 Kartal-Yemek Center (Cuma gününü,cumartesi ye bağlayan gece)
23.30 Çayırova Mc donalds önü (Cuma gününü,cumartesi ye bağlayan gece)
00.15 İzmit Asya Otel Karşısı-Ankara İstikameti,Halkevleri Otobüs Durağı (Cuma gününü,cumartesi ye bağlayan gece)
02.30 Bursa Özdilek (Hilton Otel Yanı)(Cuma gününü,cumartesi ye bağlayan gece)(Dönüş yolunda Bursa dan katılan misafirlerimiz,Bozüyük veya İzmit te inmek durumundadırlar)
06.00 İzmir-Bornova Sapağı,Ege Üniversitesi Girişi Önü


Diğer Detaylar:
>Akşam Yemeği: Yol güzergahında mola verilen tesiste serbest olarak alınıyor. -EKSTRA
>Güzergah: İstanbul - İzmit - Bursa - İzmir / Toplam Mesafe 472 Km

2.GÜN
İstanbul - İzmit - Bursa - İzmir - Alaçatı-Çeşme-Selçuk-Şirince-Meryemana-Efes Antik Kenti-Kuşadası

otobüs içi zengin ikramlar eşliğinde, İzmit ve Bursa ( 02.30 Bursa Özdilek Önünden Bursa daki misafirlerimizin alınması )üzerinden Susurluk da verilen ilk molanın ardından Balıkesir, Manisa, İzmir'e ulaşıyoruz.( 06.00 İzmir Bornova sapağı – Ege Üniversitesi Girişi Önünden İzmir deki misafirlerimizin alınması ) Buradaki misafirlerimizin alınması ardından, günümüzün ilk durağı, antik dönemde ismi Agrillia günümüzdeki ismi ise ALAÇATI olacak. Kendine özgü taş mimarisi, asma bahçeleri, Yel değirmenleri ve rüzgarı ile ünlü bu güzel kasabada vereceğimiz serbest zamanda dileyenler taş evlerin avlusunda kahvaltılarını yaparken dileyen misafirlerimiz arnavut kaldırımlarında gezip, fotoğraflarını çekebilir. Daha sonrasında tarihteki 12 İon kolonisinden biri olan ve antik dönemdeki ismi Erythrai olan Türk turizm inin gözbebeği Çeşme ye ulaşıyoruz. Burada 1508 yılında ll. Beyazıt ın yaptırmış olduğu muhteşem deniz manzaralı Çeşme Kalesini ziyaret ediyoruz. Daha sonrasında Çeşme çarşısında verilen serbest zamanı takiben Selçuk’a ulaşıyoruz. Buradan zeytin ve asma bağları içerisinde kendine has köy dokusunu barındıran, birbirinin önünü kapatmayan Safranbolu mimarisindeki evlerinde meyve şarapları yapılan, Mübadele yıllarını anlattığı “ Benden Selam Söyle Anadolu ya “ kitabının yazarı Dido Sotiriyu nun doğum yeri Şirince ye ulaşıyoruz. Rehberimizin yapacağı anlatımlar ve verilen serbest zamanın ardından yörenin meşhur meyve şaraplarını tatmak için şarap mahzenine gidiyoruz. Arzu eden misafirlerimiz, yörenin ve köyün muhteşem lezzetlerinin, zeytinyağlılarının, çöp şişlerinin tadına bakmak için rehberimiz eşliğinde öğle yemeklerini burada alabilir. Daha sonrasında şeftali bahçelerinin arasından geçerek, Almanya da yaşamış yatalak bir hasta olan Anna Katerin Emmerik in anılarından yola çıkarak bulunmuş, 1967 yılında Papa 6.Paul tarafından kutsal Haç merkezi kabul edilen MERYEMANA EVİ ni ziyaret ediyoruz. Sonrasında 100 yıldır kazılan ve daha %10 luk bölümü ortaya çıkarılabilen EFES Antik Kentini gezmeye başlıyoruz. Gezeceğimiz yerler arasında Odeon, Kuretler Caddesi, Latrin, Skolastika Hamamı, Celsus Kütüphanesi, Aşk Evi, Agora, Tiyatro, Devlet Sarayı, Trajan Çeşmesi, Hadrian Tapınağı sayılabilir. Bu güzel gezinin ardından, Kuşadası nda bulunan otelimize ulaşıyoruz. Otele yerleşiyor ve akşam yemeğimizi otelimizde alıyoruz.(KONAKLAMA KUŞADASI)

Diğer Detaylar:
Kahvaltı : Yolda alacağımız serbest kahvaltı.(EKSTRA)
Öğle yemeği : Bölge restaurantların da serbest menü.(EKSTRA)
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Güzergah: İzmir - Alaçatı - Çeşme - Selçuk - Şirince - Kuşadası / Toplam Mesafe 273 Km


3.GÜN
Bodrum Tam gün Mavi Yolculuk – BODRUM –Gümbet-Bitez – Aspat - Deve Plajı – Ortakent

Otelde alınan kahvaltı sonrası otobüsümüzle Bodrum - Gümbet şehir merkezine ulaşıyoruz . Buradan bineceğimiz teknemizle Bodrum un koylarını ve manzraları keşfetmek için bu sefer rotamızı kuzey-batı istikametine çeviriyoruz. Bodrum un eşsiz koyları ve sayfiye merkezleri olan Bitez , Ada Boğazı,Aspat , Deve Plajı ( camel beach ) , Bağla Bükü , Ortakent gibi sayısız koyda gün boyu denize girme imkânı (1. mavi yolculuk ). Akşam üstü saatlerine doğru Gümbet limana dönüyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği Bodrum da bulunan otelimizde. Arzu eden misafirlerimizle Bodrum gecelerini yaşamak için lobide buluşma.(EKSTRA)

Diğer Detaylar:
Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği :Bodrum tekne turu-Teknede öğle yemeği-(EKSTRA) (nugget tavuk +makarna+Salata veya Izgara balık +salata+makarna)
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Güzergah: Otel – Marina 10 Km, Marina – Otel 10 Km / Toplam Mesafe 20 Km

4.GÜN
Bodrum – Muğla – Gökova – Akyaka –Tam Gün Gökova Mavi Yolculuk – Âşıklar Yolu-Marmaris

Sabah Bodrum daki otelimizden ayrılıp Milas - Yatağan üzerinden yöre insanının deyimiyle “Deve Bağırtan” olarak da bilinen SAKAR GEÇİDİ ne ulaşıyoruz. Batı Menteşe Dağları nın geçit verdiği bu nokta verilen kısa bir mola, Gökova Körfezi nin güzelliğini sizlere fotoğraflama imkanı verecek. Daha sonrasında evleriyle mimarlik ödülüne sahip olan, AKYAKA Beldesine geliyoruz . Buradan GÖKOVA tekne turumuzu yapmak için teknemize biniyoruz .Denizler tanrısı Posedion sarayına ev sahipliği yapan, Mısır Kraliçesi Kleopatra nın hayranlık duyup kendi adını verdiği plajı bünyesinde barındıran , Jacques Cousteau nun deyimiyle “Dünya nın cenneti” dediği Gökova nın eldeğmemiş koylarını gezmeye başlıyoruz. Gelibolu Adası, Yeşil Deniz, Zeytinli Koy, Kleopatra Plajı, Sedir Adası, İncekum, Lacivert Koy demir atıp yüzeceğimiz koylar arasında (2.mavi yolculuk)~.GÜN batımına doğru biticek olan bu eşsiz günün ardından Akyaka beldesine geri dönüyoruz. Dileyen misafirlerimiz bir doğa harikası olan ve Batı Menteşe Dağlarının altından milyonlarca gözeden çıkan soğuk dağ suyunun oluşturduğu, Avrupa’dan gelen göçmen kuşların dinlenme yeri olduğu gibi, aynı zamanda Sutavuğu, Suyılanı, Susamuru gibi nesli tükenme tehlikesi altında olan canlılara da ev sahipliği yapan, Torik, Levrek, Kefal gibi sayısız tür balığın, yer yer 5 metreye kadar uzanan sualtı sarmaşıklarına yumurta bırakmaya geldiği Azmak Çayı'nda fotoğraf çekebilirler. Akyaka dan deniz kokusu üzerimize sinmiş ayrılırken yolda aşıkların yürüyüş yaptığı Okalüptüs ağaçları altında AŞIKLAR YOLU bizleri bekliyor. Daha sonrasında Marmaris deki otelimize yerleşme ve akşam yemeği sonrası Marmaris Kaleiçi ve barlar sokağında sabaha kadar eğlence bizleri bekliyor olacak.(EKSTRA)

Diğer Detaylar:
Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği : Gökova tekne turu - Teknede öğle yemeği (Ekstra) ( Izgara Çupra+limitsiz Salata+Karpuz veya Izgara tavuk ve köfte + Makarna + Salata + Karpuz)
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Güzergah : Bodrum,Milas,Yatağan,Muğla,Akyaka,Marmaris/ Toplam Mesafe 175 Km

5.GÜN
SERBEST GÜN İçmeler Tekne Turu veya Jeep Safari Turu

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası siz sayın misafirlerimize 2 seçenek sunuyoruz.

1.Seçenek: JEEP SAFARİ Turu (EKSTRA)

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından ,otelimizin önüne yanaşan Jeeplere binerek gün boyu sürecek olan bir adrenalin deposu, JEEP SAFARİ ye başlıyoruz. İlk durağımız, Marmaris i panoromik olarak göreceğimiz Datça yolu üzerindeki seyir terası olacak. Burada tur programı hakkındaki verilen brifing ve çekilen fotoğrafların ardından Datça istikametiyle Off-Road yapacağımız Değirmenyanı parkuruna giriş yapıyoruz. Muhteşem bir doğanın içerisinde çakıl taşlı dere yataklarının içerisinden geçerek, mola yerine ulaşıyoruz. Serinlemek için verilen bu mola ardından Hisarönü mevkiini takiple yüzme molası vereceğimiz Orhaniye sahilinde bulunan dünyaca ünlü Kızkumu Plajına ulaşıyoruz. Sevdiğine ulaşmak için eteğine doldurduğu çakıl taşlarını denize döken kızın hikâyesini rehberimizden dinleyerek, Hisarönü Körfezi nin eşssiz denizinde tozlanmış ve ısınmış bedenimizi serin sulara bırakıyoruz. Uzun bir yüzme molası ardından öğle yemeklerimizi almak için dere kenarındaki Turgut Köyü ne gidiyoruz. Sonrasında sadece Marmaris e özgü Sığla ağaçlarının altında, jeeplerle şelaleye ulaşarak, burdaki büvetlerde serinliyoruz. İçilen çayların ardından tekrar jeeplere binerek İçmeler in dağlık yollarından, güzel manzaralardan geçerek otelimize ulaşıyoruz.

(Jeep Safari): Öğle yemeği Dâhil 55,00 TL - Jeep Safari-Restaurant da öğle yemeği - ( Alabalık veya Köfte veya Tavuk ana sıcak seçmeli +Makarna+Salata )

2.Seçenek: MARMARİS TEKNE Turu (EKSTRA)

Sabah otelde alınan açıkbüfe kahvaltı sonrası siz sayın misafirlerimizle ,MARMARİS'e hareketle, limanından teknemize biniyoruz~.GÜN boyu Marmaris Körfezinin eşsiz koylarında güneşleniyor, denize giriyoruz. Amos koyu, Yıldız Adası, Yalancı Boğaz, Fosforlu Mağra, Balık Çiftliği, Kumlubük, Cennet Adası, Kızılkum, Kadırga Koyu, Baklabükü, Akvaryum yüzme molaları vereceğimiz koylar arasında (3.mavi yolculuk) .Akşamüstüne doğru tekrar marinaya dönerek otelimize ulaşıyoruz.

(MarmarisTekne Turu): Öğle Yemeği Dahil 35 TL dir. Marmaris tekne turu-Teknede öğle yemeği- (Izgara tavuk +Makarna+Salata)

Diğer Detaylar:

Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.

6.GÜN
Marmaris –Dalyan –Kaunos–İztuzu–Kayaköy-Babadağ-Ölüdeniz-Fethiye

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Marmaris den hereketle DALYAN a geliyoruz. Buradan bineceğimiz kanal teknesiyle, saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından da denizi Köyceğiz Gölü ne bağlayan su kanalının oluştuğu, efsanesi dilden dile anlatılan BYBLİS ve KAUNOS un hüzün dolu hikâyesini dinleyerek, kaya oyma Kral Mezarlarını görüyoruz. Ve tabiki Atlantik okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağlarinı görmek ve denize girmek için İZTUZU plajına gıdıyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemızle kanalı takıp ederek otobusumuze ulaşıyoruz (4.tekne turu) . Dalyandan ayrılıp Akdenizin eşsiz koylarına sahip olan GÖÇEK i görerek bir sonraki durağımız ,Fethiye merkezi takiple ulaşacağımız Hisarönü mevkinde, eski bir Rum Köyü olan ve yaklaşık 4000 e yakın evi bünyesinde barındıran, ve şuanda terkedilmiş hayalet köy KAYA KÖYÜ ziyaret ediyoruz. Burada köyün ara sokaklarında dolaşırken, eski yerleşimcilerin izleri bizleri geçmişe götürecek .Buranın temiz dağ havasını içimize çekerek bu sefer otobüsümüz bizleri eşsiz denizi ile ÖLÜDENİZ e götürüyor.Buranın sahilinde verilen uzun yüzme molasının ardından Fethiye de ki otelemize yerleşme akşam yemeği otelimizde. Gecesinde Fethiye barlar sokağı bizleri bekliyor. (EKSTRA)

Diğer Detaylar:
Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği : Dalyan kanal turu - Restaurant da öğle yemeği(Ekstra) – ( Açık Büfe Yemek )
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Güzergah: Marmaris-Dalyan-Göcek-Fethiye / Toplam Mesafe 142 Km

7.GÜN
Yamaç Paraşütü-Fethiye-Göcek-Tam Gün 12 Adalar Mavi Yolculuk – Fethiye

Sabah otelde alınan kahvaltı ardından (Diliyen misafirlerimiz,Babadağ dan gerçekleşen Dünya nın en güzel manzaralı parkuru kabul edilen Fethiye-Ölüdeniz Yamaç Paraşütüne katılabilir(Ekstra)) otobüsümüzle Akdeniz in en güzel koylarına sahip olan marinaya geliyoruz. Buradan 12 ADALAR TEKNE turumuzu yapmak için teknemize biniyoruz. Yassıca Adası,Göcek Adası,Zeytinli Ada,Boynuz Bükü,Hürriyet Adası,Domuz Adası yuzme molaları vereceğimiz ve panoramik olarak göreceğimiz koylar ve adalardan sadece bir kaçı. ( 6. mavi yolculuk) .Bu keyifli mavi yolculuk ardından günün sonuna doğru tekrar marinaya geri dönerek bu serbest zaman veriyoruz.Bir sonraki durağımız Fethiye Kargı mevkiindeki Yöresel Ürünler pazarı olacak.Tanıtımın ardından alış-verişlerimizi yapıyoruz.Daha sonrsında tekrar otobüsümüze binerek Fethiye dönüyoruz. Otelemize yerleşme ve akşam yemeği otelimizde. Gecesinde Fethiye barlar sokağı bizleri bekliyor.(Ekstra)

Diğer Detaylar:
Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği : 12 Adalar tekne turu - Teknede öğle yemeği (Ekstra) ( Izgara Çupra+Salata+Makarna-Karpuz veya Izgara tavuk + Makarna + Salata + Karpuz)
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Güzergah: Fethiye-Marina-Fethiye / toplam 60 Km

8.GÜN
Fethiye – Saklıkent – Kalkan – Kaş – Kekova –Kekova Batık Şehir Tekne Turu-Simena- Demre – Antalya – Kaputaj – Finike – Kemer- Antalya

Sabah otelde alınan kahvaltı ardından otobüsümüzle Türkiye nin en önemlı Kanyonlarından biri olan SAKLIKENT e gidiyoruz. Burada yenen gözleme ve içilen sıcak çaylarımız bize kanyondan çıkan soğuk suların serinliğinde doyumsuz anlar yaşatıyor. Sonraki durağımız KALKAN ve KAŞ. Güzel manzaralar eşliğinde verceğimiz fotoğraf molaları, rehberimizin anlatımları ile renklenecek. Bir sonraki durağımız ise KEKOVA nın giriş kapısı aynı zamanda kendisine has kıyı köy dokusuyla bizleri karşılayacak olan ÜÇAĞIZ olacak. Bineceğimiz teknemizle KEKOVA TEKNE TURU na başlıyoruz. Yüzme molalarımız arasında Esmeralda Koyu, Tersane koyu, Hamidiye koyu, yolu olmayan SİMENA KÖYÜ, KEKOVA ADASI ve M.Ö ll.yy da bir depremle denizin dibine batmış olan BATIK ŞEHİR (7.mavi yolculuk) . Üçağızdan alacağımız dağ kekikleri kokusu içinde otobüsümüzle NOEL BABA nın yaşamış olduğu yer DEMRE üzerinden yol alarak Finike, Bey Dağları, Kemeri görerek aksamüstü saatlerinde Antalya daki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğimiz otelde.

Diğer Detaylar:
Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği : Kekova tekne turu - Teknede öğle yemeği (Ekstra) ( Izgara tavuk + 5 çeşit açık büfe soğuk meze + Salata )
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Güzergah: Fethiye,Kaş,Demre,Finike,Antalya / Toplam Mesafe ,293 Km

9.GÜN
Antalya -Kaleiçi-Köprülü Kanyon -Rafting - Düden Şelalesi-Isparta-Afyon-İstanbul'a varış

Otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrası, Antalya şehir merkezini, Tophane den görüp fotoğraflarını çekebileceğimiz Kaleiçi, Antalaya nın simgesi olan Yivli Minare yi, Hıdırlık Kulesini kapsayan panaromik tur sonrası Alanya istikametine doğru yol alıyoruz.Otobüsümüzle bir Milli Park olan tabiat harikası Köprülü Kanyon a ulaşıyoruz. Burada insanın yaşamı boyunca mutlaka yapması gereken, adrenali yüksek, 7 den 77 ye herkesin katılabileceği, RAFTİNG heycanını Köprüçay ın buz gibi sularında beraber yaşıyoruz (EXTRA) . Sonrasında, bir başka tabiat harikası olan ve Türkiye nin sayılı şelalelerinden DÜDEN Şelalesine ulaşıyoruz. Burada verilen serbest zamanda çekilen fotoğrafların ardından Isparta,Afyon,Kütahya,Bozüyük,Adapazarı,İzmit üzerinden İstanbul a ulaşıyoruz ve bir başka organizasyonda buluşmak dileği ile siz sayın misafirlerimizi sabaha karşı erken saatlerde , aldığımız noktalara bırakarak ,sizlerle vedalaşıyoruz.

Diğer Detaylar
Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği : Rafting aktivitesine dahil.Restaurantda öğle yemeği–Izgara alabalık veya Tavuk şiş, açık büfe salata ve garnitür ve meyve. Aktiviteye katılmayan misafirler için ekstradır.
Akşam yemeği: Gölbaşı tesisleri Serbest
Güzergah: Antalya-Köprülü Kanyon 88 Km/Köprülü Kanyon-Isparta 185 Km/ Isparta-İstanbul / Toplam Mesafe , 885 Km
Mola Yerleri:Afyon Kolaylı Dinlenme Tesisleri,Bözüyük Tesisleri

Program zamanlamasında Hava , yol v.b.gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü taktirde değişiklik yapabilir.

Toplam Mesafe / 2320 Km

TUR PROGRAM

FİYATLARFİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
 
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

>Otellerde 7 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
>Otelimizde Açık Büfe veya Set Menü 7 Sabah kahvaltısı
>Otelimizde Açık Büfe veya Set menü 7 Akşam Yemeği
>Lüks Araçlar İle Ulaşım (kişi sayısına göre araç detayları aşağıda yer almaktadır.)
>Çevre Gezileri
>Ek Hizmet Bedelleri (Müze-Ören Yeri Giriş Ücretleri)(Özel İdare ve belediye işletmeleri vb.)
>Rehberlik hizmetleri
>Otobüs içi İkramları
>1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

 

>Programda belirtilen ilk gün sabah kahvaltısı
>Programda belirtilen son gün akşam yemeği
>Tüm Öğle Yemekleri
>Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
>Müze kart – (Rezervasyon sırasında 50 TL karşılığında eklenebilir. Turizm ve Kültür Bakanlığı’na bağlı müzelere girişlerde gereklidir.)
>Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
>Tüm Özel Harcamalar

 

Tüm Hareket Tarihleri
ÖNEMLİ

Turumuz 9 gece 10 gün olup, otel konaklaması 7 gece 8 gündür. Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Uzun Turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi olmaktadır. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda tatilsor misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Çocuk indirimi iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.

 

MÜZEKART BİLGİSİ

Müze Kart Tur fiyatına dahil değildir.
Tur ücretimize Müze Ören Yeri ücretleri dahildir.(Özel İdare ve belediye işletmeleri vb.) Kültür ve Turizm Bakanlığına ait yerlerde Müzekart geçerli olup rezervasyona eklenebilir.Müze kart almayan misafirler ilgili müzelere ücret ödeyip bilet alarak girerler.

FOTOĞRAF GALERİSİ

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı