Tur Dönemini Seçiniz
 
Tur Kategorisi Seçiniz
Gezi Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Otel İsmi Yazarak Arama Yapınız...
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat Aralığı
Yetişkin Sayısı
1.Çocuk Yaşı
2.Çocuk Yaşı

Bali Turu Her Pazar ve Pazartesi Kesin Hareketli

Arkadaşlarınızla Paylaşın
Bali Turu Her Pazar ve Pazartesi Kesin Hareketli
Tur Adı: Bali Turu Her Pazar ve Pazartesi Kesin Hareketli
Açıklama: Oda Kahvaltılı
Ulaşım: ucak ile
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaşı 2. Çocuk Yaşı  
KİŞİ | GECE
'dan başlayan
fiyatlar
Tatilinize özel fiyatlar için yukarıda istenilen bilgileri girerek arama yapın.

TANITIM

Pazar/Pazartesi  ISTANBUL – DOHA - BALi
Istanbul Ataturk hava limanindan Qatar hava yollari QR246 tarifeli seferi ile 19.35 hareket ve 23.50 Doha’ya varis..QR962 tarifeli seferi ile 02.40’ta hareket ve 17.40’ta Bali’ye varısimizi takiben ozel aracimiz ile hotelimize transfer..Geceleme otelinizde.

BALi
Sabah kahvaltisindan sonra dileyen misafirlerimiz icin extra Tanah Lot Tapınağı Turu’na (75 usd) katılabilirsiniz. Bali Adası önemli tarihi kalıntılarıyla birçok turistin ilgisini çeken turistik adalardan biridir. Buradaki önemli tapınaklardan biri olan Tanah Lot, denizin ortasında tüm görkemiyle sizi karşılıyor. Kayaların üzerinde kurulu bir tapınak olan Tanah Lot, dalgaların çarpması sonucu kayaların hareket etmesiyle her gün farklı bir görüntüye sahip oluyor. Uçsuz bucaksız okyanusla çevrelenmiş, gören herkesi etkisi altına alan mistik havasıyla bu tapınağın gün batımı manzarasının etkisinden kurtulamayacaksınız. Aynı zamanda fotoğraflamak için size muhteşem kareler sunuyor olacak..Geceleme otelinizde.

BALi
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman.. Geceleme otelinizde.

BALi
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz icin extra olarak Kintamani Turu (75 usd) , Bali’yi yakından tanımanızı sağlayacak, sahil şeridinden ayrılıp gerçek ada halkı ve kültürünü keşfetmenizi sağlayacak, bu adanın olmazsa olmaz turlarından biri. Tam günlük bu tur için otelden ayrılarak ilk olarak Batu Bulan’da Barong dansını izliyoruz. Bu yöresel dans gösterisinden sonra UNESCO’nun onayladığı Batik el işçiliği atölyelerini gezerek bu şahane ürünlerin nasıl ortaya çıktığını öğreniyoruz. Buradan Kintamani bölgesine doğru harekete geçiyoruz. Yolda ahşap el sanatlarıyla ünlü Mas Köyü, gümüş el sanatlarıyla ünlü Celuk Köyü’nü ziyaret ederek bu ürünleri ve yapımlarını yakından tanıyor, bu ünlü el yapımı ürünleri satın alma şansı buluyoruz.  Kintamani bölgesine vardığımızda, Volkanik Batur Dağı ve Gölü manzarasında açık büfe öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemeklerimizin ardından dönüş yoluna koyularak, Bali’ye özgü tropik meyvelerin, baharatların ve özellikle ilginizi çekecek olan Luwak kahvesinin yetiştirildiği bahçeleri ziyaret ediyoruz. Burada farklı yerel tatları barındıran çay ve kahvelerden tatma imkânımız oluyor. Daha sonrasında yol üzerinde geleneksel bir Bali evi ziyaretiyle turumuzu sonlandırıyoruz..Geceleme otelinizde.

BALi
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman.. Geceleme otelinizde.

Cumartesi/Pazar BALi - DOHA -  iSTANBUL
Sabah kahvaltısı ve 11.30’da hotelden cikis islemlerinin tamamlanmasinin ardindan serbest zaman..Aksam saatlerinde özel aracimiz ile Bali havalimanına transfer..QR961 tarifeli seferi ile 00.35 hareket ve 05.05’te Doha’ya varis..QR239 tarifeli seferi ile 07.35 hareket ve Istanbul Ataturk hava limanina 12.20’de varis ile Turumuzun sonu…

TUR PROGRAM

FİYATLARFİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
 
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

SECILEN TESISLERDE 5 GECE ODA+KAHVALTI BAZINDA KONAKLAMA
TUM ANA UCUSLAR ve BALI BAGLANTI UCUSLARI
TUM GEREKLI ALAN/HOTEL/ALAN TRANSFERLERI

 

TÜM KİŞİSEL HARCAMALAR

Tüm Hareket Tarihleri
FOTOĞRAF GALERİSİ

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı