Tur Dönemini Seçiniz
 
Tur Kategorisi Seçiniz
Gezi Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Otel İsmi Yazarak Arama Yapınız...
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat Aralığı
Yetişkin Sayısı
1.Çocuk Yaşı
2.Çocuk Yaşı

Akdeniz Ege Turu

Arkadaşlarınızla Paylaşın
Akdeniz Ege Turu
Tur Adı: Akdeniz Ege Turu
Açıklama: Yarım Pansiyon %30 İNDİRİM
Ulaşım: otobus ile
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaşı 2. Çocuk Yaşı  
KİŞİ | GECE
'dan başlayan
fiyatlar
Tatilinize özel fiyatlar için yukarıda istenilen bilgileri girerek arama yapın.

TANITIM


1. Gün


Tur Hareket Noktaları:

19.00 Beylikdüzü Shell İstasyonu (MarmaraPark Karşısı)
21.00 Merter Metro İstasyonu yanı (İSPARK otoparkı)
22.00 Büyükdere Caddesi Gayrettepe Metro Durağı Önü
23.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı
23.30 Kartal-Yemek Center
23:59 Çayırova Mc donalds önü
01.15 İzmit Asya Otel Karşısından hareketle Afyon istikametiyle, gece yolculuğumuza başlıyoruz.

Diğer Detaylar

Mola yerleri: Bozüyük Sarar Outlet Tesisleri, Afyon Kolaylı Dinlenme Tesisleri
Güzergah: İzmit, Adapazarı, Pamukova, Bilecik, Bozüyük, Kütahya / Toplam mesafe 461 KM

2.GÜN
( Antalya-Aspendos-Rafting-Düden Şelalesi )

Sabah saatlerinde Antalya’ da bulunan otelimize ulaşıyoruz.( Doluluk nedeniyle otele öğleden sonra girilmesi gerekirse, Rafting programı öne alınabilir. Bu yüzden Rafting için plaj malzemelerinizi yanınıza almanız önerilir. Rafting merkezinde soyunma kabinleri mevcuttur.) Otobüsümüz bizleri eski bir antik kent olan, Türklerin ilk bölgeye geldiklerinde yöredeki tarihi kalıntıları Saba Melikesi Belkıs ın ülkesine benzettiklerinden dolayı ; “Belkıs” ismini verdikleri ASPENDOS a götürüyor. Buradaki tiyatronun gezilip anlatılmasından sonra otobüsümüzle bir Milli Park ve tabiat harikası olan Köprülü Kanyona ulaşıyoruz . Burada insanın yaşamı boyunca mutlaka yapması gereken, adrenali yüksek, 7 den 77 ye herkesin katılabileceği, RAFTİNG heyecanını Köprüçay’ın buz gibi sularında beraber yaşıyoruz (EKSTRA)~.GÜN boyu sürecek olan bu aktivitenin sonrasındaki durağımız, Türkiye’nin sayılı şelalelerinden birisi olan Düden Şelalesi olacak. Burada verilen serbest zamanda çekilen fotoğrafların ardından otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde.

Diğer Detaylar:

Öğle yemeği : Rafting aktivitesine dahil.Restaurantda öğle yemeği–Izgara alabalık veya Tavuk şiş, açık büfe salata ve garnitür ve meyve. Aktiviteye katılmayan misafirler için yemek ekstradır.
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.

3.GÜN
( Antalya-Kemer-Finike-Demre–Kekova Batık Şehir Tekne Turu-Simena-Saklıkent-Fethiye )

Sabah otelde alınan kahvaltı ardından Kemer, Bey Dağları ve Finike üzerinden Noel Baba’nın yaşadığı yer olan DEMRE ve oradan KEKOVA nın giriş kapısı aynı zamanda kendisine has kıyı köy dokusuyla bizleri karşılayacak olan ÜÇAĞIZ ulaşıyoruz . Bineceğimiz teknemizle KEKOVA TEKNE TURU na başlıyoruz . Yüzme molalarımız arasında Esmeralda Koyu , Tersane koyu , Hamidiye koyu , yolu olmayan SİMENA KÖYÜ , KEKOVA ADASI ve M.Ö ll.yy da bir depremle denizin dibine batmış olan BATIK ŞEHİR (1. mavi yolculuk) . Üçağızdan alacağımız dağ kekikleri kokusu içinde otobüsümüze biniyoruz . Bu sefer yolumuz bizleri Akdeniz in incileri olan KAŞ ve KALKAN a götürüyor . Güzel manzaralar eşliğinde verceğimiz fotoğraf molaları , rehberimizin anlatımları ile renklenecek . Buradan Türkiye nin en önemli kanyonlarından biri olan SAKLIKENT e gidiyoruz . Burada içilen sıcak çaylarımız bize kanyondan çıkan soğuk suların serinliğinde doyumsuz anlar yaşatıyor ve günün sonuna doğru Fethiye deki otelimize yerleşme , akşam yemeği otelimizde . Gecesinde Fethiye barlar sokağı.(Ekstra)

Diğer Detaylar:

Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği : Kekova tekne turu - Teknede öğle yemeği (Ekstra) ( Izgara tavuk + 5 çeşit açık büfe soğuk meze + Salata )
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.

4.GÜN
( Yamaç Paraşütü –Tam gün 12 Adalar Mavi Yolculuk )

Sabah otelimizde alınan kahvaltı ardından arzu eden misafirlerimiz sabahın erken saatlerinde otelden alınarak, özel jeeplerle muhteşem Ölüdeniz manzaralı Babadağ a çıkarak, buradan Yamaç Paraşütü yapabilirler.Dünyanın en güzel parkurlarından olan bu adrenalini yüksek sporu yaparken, gökyüzünden Ölüdenize tekrar âşık olacaksınız.(EKSTRA) 12 Adalar Mavi Yolculuğu’na katılmak için otelimizden ayrılıyoruz. Göçek marinadan hareket edecek teknemizle, Fethiye körfezinin birbirinden güzel adalarını gezip, Akdeniz in kokusunu içimize çekerek, koylarında bol bol denize giriyoruz. Gezeceğimiz yerler arasında; Yassıcalar Adası, Göçek Adası, Boynuzbükü Koyu, Akvaryum koyu (Domuz adası, Simavi Adası), Bedri Rahmi Koyu, Zeytinli Ada (panoramik) sayılabilir. ( 2.Mavi Yolculuk )~.GÜNün sonuna doğru limana dönüyoruz ve Göcek te vereceğimiz serbest zaman sonrasındaki durağımız ise Fethiye Kargı mevkiindeki Yöresel Ürünler pazarı olacak.Tanıtımın ardından alış-verişlerimizi yapıyoruz.Sonrasında otobüsümüze tekrar binerek otelimize dönüyoruz. Gecesinde Fethiye barlar sokağı.(EKSTRA)

Diğer Detaylar:

Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği : 12 Adalar tekne turu-Teknede öğle yemeği- (Izgara tavuk+Makarna+salata+meyve veya Izgara çupra+salata+makarna+meyve)
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.

5.GÜN
(KAYAKÖY - Belcekız - Ölüdeniz Plajı – Göcek - Dalyan - Kaunos - İztuzu Plajı - Marmaris)

Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrası hareketle; Fethiye merkezi takiple ulaşacağımız Hisarönü mevkinde, eski bir Rum Köyü olan ve yaklaşık 4000 e yakın evi bünyesinde barındıran, ve şuanda terkedilmiş,hayalet köy KAYA KÖYÜ ziyaret ediyoruz. Burada köyün ara sokaklarında dolaşırken, eski yerleşimcilerin izleri bizleri geçmişe götürecek . Buranın temiz dağ havasını içimize çektikten sonra bu sefer otobüsümüz bizleri Babadağ' ın hemen eteğinde bulunan BELCEKIZ mevkine götürüyor. Bu plajın devamı niteliğindeki Türkiye nin en eşsiz denizlerinden olan ÖLÜDENİZ de denize girmek için sizlere serbest zaman veriyoruz. Dünyanın sayılı plajlarından olan Ölüdeniz de mavi suların keyfini çıkarttıktan sonra Fethiye’den ayrılıyoruz ve Dalyan’a ulaşıyoruz. Buradan bineceğimiz kanal teknesiyle saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından da denizi Köyceğiz Gölüne bağlayan su kanalının oluştuğu, efsanesi dilden dile anlatılan BYBLİS ve KAUNOS’un hüzün dolu hikayesini rehberimizden dinleyerek, kaya oyma Kral Mezarlarını görüyoruz. Devamında Atlantik okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarinı görmek ve denize girmek için İztuzu plajına gidiyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takıp ederek otobüsümüze ulaşıyoruz ( 3 . tekne turu ). Dalyandan deniz kokusu üzerimize sinmiş ayrılırken yolda aşıkların yürüyüş yaptığı okaliptüs ağaçları altında AŞIKLAR YOLU bizleri bekliyor. Fotoğraflarımızı çekerek kısa süren yolculuğumuzun sonrasında Marmaris' teki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği sonrası Marmaris Kaleiçi ve barlar sokağında sabaha kadar eğlence sizleri bekliyor.(EKSTRA)

Diğer Detaylar:

Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği : Dalyan kanal turu - Restaurant da öğle yemeği(Ekstra) – ( Açık Büfe Yemek )
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.

6.GÜN
( Marmaris –Aşıklar Yolu- Akyaka – Gökova – Tam Gün Mavi Yolculuk – Muğla – Bodrum )

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası günümüzün ilk durağı, evleriyle mimarilik ödülüne sahip olan, AKYAKA Beldesine olacak. Buradan GÖKOVA tekne turumuzu yapmak için teknemize biniyoruz. Denizler tanrısı Posedion sarayına ev sahipliği yapan, Mısır Kraliçesi Cleopatra’nın hayranlık duyup kendi adını verdiği plajı bünyesinde barındıran, Jacques Cousteau’nun deyimiyle “Dünya’nın cenneti” dediği Gökova’nın el değmemiş koylarını gezmeye başlıyoruz. Gelibolu Adası, Yeşil Deniz, Zeytinli Koy, Cleopatra Plajı, Sedir Adası, İncekum, Lacivert Koy demir atıp yüzeceğimiz koylar arasında (4.mavi yolculuk )~.GÜNün ilerleyen saatlerine doğru bitecek olan bu eşsiz günün ardından Akyaka beldesine geri dönüyoruz. Akyaka’dan deniz kokusu üzerimize sinmiş bir şekilde ayrılarak yöre insanının deyimiyle “Deve Bağırtan” olarak da bilinen SAKAR GEÇİDİ’ ne ulaşıyoruz. Batı Menteşe Dağlarının geçit verdiği bu nokta verilen kısa bir mola, Gökova Körfezi’nin güzelliğini sizlere fotoğraflama imkânı verecek. Akşamüzeri Muğla - Milas üzerinden Bodrum a geliyoruz. Otelimize yerleşme, akşam yemeği. Arzu eden misafirlerimizle Bodrum un gece hayatı denince ilk akla gelen barlara gitmek için lobide buluşma.(EKSTRA)

Diğer Detaylar:

Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği : Gökova tekne turu - Teknede öğle yemeği (Ekstra) ( Izgara Çupra+limitsiz Salata+Karpuz veya Izgara tavuk ve köfte + Makarna + Salata + Karpuz)
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.

7.GÜN
( Tam Gün Mavi Yolculuk - Bodrum Şehir Merkezi - ŞİRİNCE - Dönüş)

Otelde alınan kahvaltı sonrası, Bodrum şehir merkezinden bineceğimiz teknemizle birlikte Bodrum un eşsiz koyları olan Aspat, Bitez, Bağla, Dalgıç Koyları, Deve plajı, Akvaryum gibi sayısız koyda gün boyu denize girme imkanımız olacak. (5. mavi yolculuk ) Tekne turumuzun bitmesi ile birlikte Milas ve Bafa Gölü nü takiben Selçuk tan geçerek zeytin ve asma bağları içerisinde kendine has köy dokusunu barındıran, birbirinin önünü kapatmayan Safranbolu mimarisindeki evlerinde meyve şarapları yapılan, Mübadele yıllarını anlattığı “ Benden Selam Söyle Anadolu ya “ kitabının yazarı Dido Sotiriyu nun doğum yeri Şirince ye ulaşıyoruz. Burada Rehberimizin yapacağı anlatımlar ve verilen serbest zamanın ardından yörenin meşhur meyve şaraplarını tatmak için şarap mahsenine gidiyoruz.Alış-verişimizin ardından Manisa,Susurluk,Bursa,Yalova güzergahını takiben sabah saatlerinde İstanbul a ulaşıyoruz. Başka bir turumuzda buluşmak dileğiyle sizleri aldığımız duraklarda bırakıyoruz :)

Diğer Detaylar:

Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği :Bodrum tekne turu-Teknede öğle yemeği-(EKSTRA) (nugget tavuk +makarna+Salata veya Izgara balık +salata+makarna)

Program zamanlamasında Hava, yol v.b.gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.

NOT: TÜM GECE TURLARI EKSTRA OLUP KATILIMA BAĞLI OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLİR.

ÖNEMLİ:
Turumuz 5 gece 6 gündür. Otel konaklaması 5 gecedir. Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Turlarımızda her gün iki sıra atlayacak şekilde yer değişimi olmaktadır. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda tatilsor misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar. 09.05.2016

TUR PROGRAM

FİYATLARFİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
 
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER


>Otellerde 5 gece yarım pansiyon konaklama
>Otellerde 5 Sabah kahvaltısı, 5 Akşam yemeği
>Lüks Araçlar ile ulaşım
>otobüs içi ikramları
>Tüm çevre gezileri + Özel idare ve belediyelere ait işletmelerin giriş ücretleri 
>Rehberlik hizmetleri 
>1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

 

>Otelde yapılan özel harcamalar
>Tüm yemeklerde alınan içecekler
>Müze kart (satış sırasında 50 TL karşılığında ilave edilir.) (Turizm bakanlığına bağlı müzelerde gereklidir.)
>Öğle yemekleri
>Ekstra Turlar

Tüm Hareket Tarihleri
1 gece ANTALYA - 2 gece FETHİYE - 1 gece MARMARİS - 1 gece BODRUM konaklama

6 Mavi Yolculuk - Rafting - Gece Turları

Şirince - BODRUM - Gökova - Marmaris - Aşıklar yolu - Dalyan - Caretta & Caretta - ASPENDOS TİYATROSU

İztuzu Plajı - Kaunos Antik Kenti - Göcek - Fethiye - ÖLÜDENİZ - 12 Adalar - Saklıkent - Kaş - Kalkan - Kekova - Demre - Antalya - Düden Şelalesi

MÜZEKART BİLGİSİ:Müze Kart Tur fiyatına dahil değildir.
Tur ücretimize Müze Ören Yeri ücretleri dahildir.(Özel İdare ve belediye işletmeleri vb.) Kültür ve Turizm Bakanlığına ait yerlerde Müzekart geçerli olup rezervasyona eklenebilir.Müze kart almayan misafirler ilgili müzelere ücret ödeyip bilet alarak girerler. (50 TL)

Mavi Yolculuk Teknelerimiz

>Gökova; 110 kişilik, 35 m uzunluğunda 5 M Genişliğinde Akdeniz tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, şezlong Alt kat Restaurant oturma salonu.
>Dalyan; 45 kişilik, Standart dalyan tipi teknelerdir. Bölgedeki doğal yaşamı etkilemesinden dolayı bütün tekneler aynı standartta yapılmıştır.
>12 Adalar; 90 kişlilik 25 mt uzunluğunda 5 m genişliğinde Akdeniz tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, Alt kat Restaurant oturma salonu.
>Kekova; 60 kişlilik 20 m uzunluğunda 5 m genişliğinde Akdeniz tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, Alt kat Restaurant oturma salonu
>Bodrum; 60 kişilik 25 m uzunluk ve 5 m genişlikde Akdeniz tipi tekneler. Soyunma kabini, duş, tuvalet, üst kat güneşlenme alanı, şezlong, alt kat restaurant oturma salonu

RAFTİNG / Köprülü kanyonda yapılan rafting, 3+ zorluk derecesine sahiptir.7–70 ‘e herkesin rahatlıkla katılacağı bir parkurdur.14 km uzunluktaki parkurda,15 in üzerinde rapid bulunmakta ve katılımcıları muhteşem manzaralarla büyülemektedir. 8 kişilik botlar ile her botta bir adet profesyonel rafting rehberi mevcuttur. Botlarda can yeleği, kask, dizlik ve özel sigorta mevcuttur. ( RAFTİNG, İSTEĞE BAĞLI BİR SPOR OLDUĞUNDAN PAKET FİYATI İÇİNE KATILMAMIŞ, SİZ SAYIN MİSAFİRLERİMİZE SEÇENEK HAKKI VERİLMİŞTİR. RAFTİNG ÜCRETİ ÖĞLE YEMEĞİ DÂHİL 60,00 TL’DİR VE OTOBÜSTE REHBERE ÖDENİR.)

ÖLÜDENİZ YAMAÇ PARAŞÜTÜ

>Ölüdeniz, Türkiye'de ve Dünya'da ender bulunacak güzellikteki yamaç paraşütü cennetlerinden birisidir. Babadağ’dan yapılan düz bir uçuş yaklaşık 45 dakika sürmektedir. Uçuş esnasında ölüdeniz, Kelebekler Vadisi gibi belki de dünyanın en güzel manzarasını izleme imkanı bulacaksınız.
Tepe Adı: Babadağ
Yükseklik: 1965 Metre -1700 Metre
Fethiye'ye Uzaklık: 20 Km

FOTOĞRAF GALERİSİ

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı